آموزش

آموزش

 • 1- آموزش زبان های خارجه
 • 2- آموزش های تخصصی و فنی مرتبط با خارج از ایران

یکی از دلایل اصلی رد شدن رزومه های افراد، نداشتن آموزش های تخصصی لازم است

ما در هلدینگ طرح بزرگ با تجربیات گسترده خود در مباحث، دریافت تاییدیه های مهاجرتی اساتید حوزه های مختلف از جمله زبان های رایج را گرد هم آورده ایم تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین شرایط مهاجرت را برای شما فراهم نماییم.

در ضمن این مجموعه اقدام به اعزام تیم جهت شرکت در آزمون IELTs و گوته و... می نماید. جهت ثبت نام در آزمون و حضور در تیم اعزامی می توانید از این بخش اقدام فرمایید.

شما می توانید با مراجعه سامانه آموزشی هلدینگ طرح بزرگ، در دوره های آموزشی ما ثبت نام و فرایند آموزش حرفه ای را طی نمایید.

در دپارتمان آموزش هلدینگ طرح بزرگ، دوره های آموزشی از سنین 6 سال الی 50 سال برگزار می گردد. کلاس های زبان به 10 بخش تقسیم بندی می شوند که شامل کلاس های زیر خواهند شد

 1. انگلیسی
 2. آلمانی
 3. فرانسوی
 4. عربی
 5. ایتالیایی
 6. ترکی
 7. روسی
 8. چینی
 9. کره ای
 10. ژاپنی

شرکت در دوره های تخصصی

از تاریخ تمامی دوره ها و نمایشگاه هایی که در کشور های مختلف برگزار خواهد شد مطلع شده و به سادگی با کمک افراد مجرب و مشاورین ما در این زمینه در هریک از دوره ها یا نمایشگاه های مد نظر خود ثبت نام کرده و به آسانی مدرک دوره ی خود را دریافت نمایید ما در هلدینگ طرح بزرگ به شما ساده ترین راه شرکت در دوره های مورد علاقه ی شما را نشان داده و در ثبت نام دوره نیز شما را همراهی خواهیم کرد.بازگشت به بالا
مهاجرت سریع